Gallery test

        

Nowe pakiety

Od nowego roku postanowiliśmy zmienić propozycje cenowe w taki sposób, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Szczegóły w zakładce cennik.

NOWOŚĆ!!! Urodziny wojskowe

Najnowszy pomysł w naszej ofercie szczególnie zainteresuje chłopców. Urodziny w wojskowym stylu, z prawdziwym wojskowym wyposażeniem to szansa na przeżycie niesamowitej przygody i posmakowanie przez chwilę prawdziwego poligonu…

Nowe zdjęcia!!!

Po obfitującym w urodzinowe imprezy czasie w galerii znajdziecie zdjęcia z aż czterech nowych imprez. Zapraszamy do oglądania 😀

Piąte urodziny Natalki

Już w najbliższą środę będziemy się bawić w Toszku na piątych urodzinach Natalii. Przeniesiemy wszystkich w magiczny świat księżniczek i rycerzy.

Pozdrowienie dla Natalii i jej Gości

24.07.2012r. Festyn z Kolorową Chustą w Wielowsi

24.07.2012 od godziny 17. zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na Festynie z Kolorową Chustą w Wielowsi.  W trakcie festynu oprócz zabawy z chustą każdy będzie miał możliwość wykonania własnoręcznie biżuterii, stworzenia „czegoś z niczego” – czyli poznać co znaczy kreatywny recykling 😉  Zapraszamy!

Dzień Dziecka Jasia i Damiana

Niepostrzeżenie przyszedł Czerwiec i oczywiście jedno z najważniejszych wydarzeń dla każdego dziecka – Dzień Dziecka. 7 czerwca zostałyśmy zaproszone do Damiana i Jasia na dziecięce Garden Party. Wraz z przyjaciółmi naszych gospodarzy spędziłyśmy czas na wspólnej zabawie pod znakiem wyczynów sportowych.

Pozdrawiamy serdecznie Jasia i Damiana oraz rodziców.

Dzień Dziecka w Błażejowcach

31.05.2012 z okazji Dnia Dziecka zostałyśmy zaproszone przez panią Sołtys oraz Radę Sołectwa do Błażejowic. W trakcie festynu spędziłyśmy czas  na wspólnej zabawie. Każde dziecko miało możliwość spróbować swoich sił w puszczaniu dużych baniek mydlanych oraz sprawdzić swoje szczęście w loterii fantowej.  Zabawy z kolorową chustą wciągnęły zarówno tych  małych jaki i dużych ;-). Oczywiście nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę oraz wspólna zabawę i zaproszenie. Do zobaczenia za rok.

Anna Grzybowicz Domowe Urodziny Wielowieś